11 desember - Valpeshow Orkdal Hundeklubb - Fannrem
Dommer: Elisabeth Bugge Olsen
Polarhiet's Voice Of Joy "Joy"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
20 november - Valpeshow Norsk Miniatyrhundklubb - Stiklestad
Dommer: Marianne Holmli
Polarhiet's Unique Dancer D'Soleil "Lita"
valp 4-6 mnd
HP
BIM
5 november - Valpeshow Norsk Terrierklubb - Malvik
Dommer: Nina Kulseth
Polarhiet's Unique Spirit D'Soleil "Spirit"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
SHORTLISTED
Polarhiet's Unique Sunrise D'Soleil "Beaivi"
valp 4-6 mnd
HP
BIM
30 oktober - Valpeshow Norsk Spanielklubb - Hegra
Dommer: Rune Tyvold
Polarhiet's Unique Spirit D'Soleil "Spirit"
valp 4-6 mnd
HP
BIM
Polarhiet's Unique Sunrise D'Soleil "Beaivi"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
25 september - Nasjonal utstillling/Norsk chow Chow klubb - Ler
Dommer: Rune Tyvold
Polarhiet's Soul O'Clown Du Soleil "Max"
juniorklasse
Excellent 1
CK
2 BHK
R.CERT
NJV-21 Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
åpen klasse
Excellent 1
CK
1 BHK
CERT
BIR
NY NORSK UTSTILLINGSCHAMPION
BEST IN SHOW 3
NJV-21 Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
åpen klasse
Excellent 1
CK
2 BTK
CERT
NY NORSK UTSTILLINGSCHAMPION
N UCH Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"
Championklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
BIM
Polarhiet Oppdretterklasse
HP
BEST IN SHOW
17 september - Valpeshow - Spongdal/Trondheim
Dommer: Bernt Ludvig Wilmann
Polarhiet's Take Me To The Top "Emily"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
BIG 4
10 september - Nasjonal utstilling - Steinkjerutstillingen 2022
Dommer: Gunnar Nymann (DK)
Dommer valp: Camilla Kristoffersen (NO)
Polarhiet's Take Me To The Party "Taiko"
valp 6-9 mnd
HP
BIM
Polarhiet's Take Me To The Top "Emily"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
BIG 3
Polarhiet's Let The Game Begin "Pumba"
åpen klasse
very good (totalt nedrøytet)
NJV-21 Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
unghund klasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CERT
BIM
Polarhiet's Qanik Føyka O'Ino "Tundra"
åpen klasse
Excellent 3
CK
4 BTK
4 september -Valpeshow - Stavsøra/Trondheim
Dommer: Kristin Hoff (NO)
Dommer BIS: Kristin Hoff & Tanja Hulsund
Polarhiet's Take Me To The Top "Emily"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
BIG
BEST IN SHOW 3
28 august - Trøndelag Hundefestival 2022 - Selbu
Dommer valp: Nina Kulset (NO)
Dommergruppe valp: Arne Foss (NO)
Dommer: Karen V. Gilliland (IRL)
Gruppedommer: Jon Bond (IRL)
Polarhiet's Take Me To The Party "Taiko"
valp 6-9 mnd
HP
BIM
Polarhiet's Take Me To The Top "Emily"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
SHORTLISTED
Polarhiet's Rising Star "Balto"
Juniorklasse
Excellent 1
CK
1 BHK
CERT
BIM
NJV-21 Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
Unghundklasse
Excellent 1
CK
3 BHK
Polarheit's Soul O'White Dancer "Alicia"
Juniorklasse
Excellent 1
CK
3 BTK
Polarhiet's Ride The Sky "Pi"
unghundklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CERT
BIR
BEST I GRUPPEN
Polarhiet's Dream About Love "Sanna"
Bruksklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
R.CERT
Polarhiet Oppdretterklasse
HP
Storm
Balto
Sanna
Pi
27 august - Norsk Polarhundklubb avd.Midt Norge - Levanger
Dommer valp: Marianne Holmli (NO)
Dommer BIS valp: Svein Bjarne Helgesen (NO)
Dommer: Svein Bjarne Helgesen (NO)
Dommer BIS Junior: Marianne Holmli (NO)
Polarhiet's Take Me To The Party "Taiko"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
BEST IN SHOW 2
Polarhiet's Take Me To The Top "Emily"
valp 6-9 mnd
HP
BIM
Polarhiet's Rising Star "Balto"
Juniorklasse
Excellent 1
CK
3 BHK
CERT
BIM JUNIOR
NJV-21 Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
Unghundklasse
Excellent 1
CK
2 BHK
Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"
åpen klasse
Excellent 1
N UCH Polarhiet's Joyful White Spirit "Alvin"
championklasse
very good
Polarhiet's Soul O'Joyful Dancer "Pia"
Juniorklasse
Excellent 3
CK
Polarheit's Soul O'White Dancer "Alicia"
Juniorklasse
Excellent 1
CK
CERT
BIR JUNIOR
BEST IN SHOW JUNIOR
Polarhiet's Exclusive Arctic Dream "Betty"
åpen klasse
Excellent 2
Polarhiet's Dream About Love "Sanna"
Bruksklasse
very good
Polarhiet Oppdretterklasse
HP
BEST IN SHOW
Storm
Billie
Pia
Alicia
21 august - Nordisk utstilling NKK - Mandelasletta Tromsø
Dommer: Marianne Holmli (NO)
Polarhiet's Dream About Love "Sanna"
Bruksklasse
Excellent 1
CK
4 BTK
20 august - Internasjonal utstilling NKK - Mandelasletta Tromsø
Dommer: Markku Mähönen (FIN)
Polarhiet's Dream About Love "Sanna"
Bruksklasse
Excellent 1
CK
3 BTK
CERT
R.CACIB
19 august - Nordisk utstilling NKK - Mandelasletta Tromsø
Dommer: Pierangelo Mauro Mostura (IT)
Polarhiet's Dream About Love "Sanna"
Bruksklasse
Excellent 1
CK
4 BTK
20 august - Valpeshow Selbu Trekk og Brukshundklubb - Selbu
Dommer: Vanja Sliwa
Polarhiet's Take Me To The Party "Taiko"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
14 august - Nasjonal utstilling - Helgelandsutstillingen 2022 - Mo I Rana
Dommer: Monica Blaha
Polarhiet's Qanik Alaska O'Ino "Alaska"
unghundklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CERT
BIR
13 august - Nasjonal utstilling - Helgelandsutstillingen 2022 - Mo I Rana
Dommer: Rune Tyvold
Polarhiet's Qanik Alaska O'Ino "Alaska"
unghundklasse
Excellent 1
10 juli - Nasjonal utstilling - Vestnesutstillingen 2022 -Tresfjord
Dommer: Kornelija Butrimova
Polarhiet's Take Me To The Top "Emily"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
BIG 3
Polarhiet's Dream About Love "Sanna"
bruksklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
R.CERT
9 juli - Nasjonal utstilling - Vestnesutstillingen 2022 -Tresfjord
Dommer: Alin Dumitrescu
Polarhiet's Take Me To The Top "Emily"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
BIG 1
Polarhiet's Dream About Love "Sanna"
bruksklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
R.CERT
3 juli - Nasjonal utstilling - Oppdalsutstillinga 2022 - Oppdal
Dommer: Rodi Hubenthal (NOR)
Polarhiet's Take Me To The Top "Emily"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
N JV-21 Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
unghundklasse
Excellent 1
CK
1 BHK
BIR
BIG 1
Polarhiet's One Crazy Party Girl "Kila"
åpen klasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CERT
BIM
2 juli - Nasjonal utstilling - Oppdalsutstillinga 2022 - Oppdal
Dommer: Segio Pizzorno (Uruguay)
Polarhiet's Take Me To The Top "Emily"
valp 4-6 mnd
HP
2 BTK valp
Polarhiet's Soul O'Joyful Dancer "Pia"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
N UCH Polarhiet's Joyful White Spirit "Alvin"
Championklasse
Excellent 1
CK
1 BHK
BIR
Polarhiet's One Crazy Party Girl "Kila"
åpen klasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CERT
BIM
28 mai - INT CACIB utstilling - Norsk Kennelklubb - Fannrem/Trondheim
Dommer: E. Patterson (IRL)
Polarhiet's Rising Star "Balto"
juniorklasse
very good
Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"
unghundklasse
Excellent 1
Polarhiet's Qanik Alaska O'Ino "Alaska"
unghundklasse
Excellent 1
Polarhiet's Qanik Matoaka O'Ino "Salah"
åpen klasse
very good
Polarhiet's New Dream Of King "Tuli"
åpen klasse
Excellent 2
CK
2 BTK
R.CERT
R.CACIB
Polarhiet's Dream About Love "Sanna"
Bruksklasse
Excellent 2
Oppdretterklasse
Nr. 1
Robin, Alaska, Tuli, Sanna
22 mai - valpeshow - Norsk Miniatyrhundklubb - Stiklestad/Verdal
Dommer: Randi Juliussen (NO)
Polarhiet's Soul O'Clown Du Soleil "Max"
valp 6-9 mnd
HP
BIM
Polarhiet's Soul O'White Dancer "Alicia"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
BIG 3
15 mai - Nasjonal utstilling - Atlanterhavsutstillingen - Kristiansund
Dommer: Rodi Hubenthal (NO)
Polarhiet's Joyful White Spirit "Alvin"
åpen klasse
Excellent 1
CK
1 BHK
CERT
BIM
NY NORSK UTSTILLLINGSCHAMPION
14 mai - Nasjonal utstilling - Atlanterhavsutstillingen - Kristiansund
Dommer: Jari Partanen (NO)
Polarhiet's Joyful White Spirit "Alvin"
åpen klasse
Excellent 1
CK
1 BHK
CERT
BIM
7 mai - Nasjonal utstilling Norsk Polarhundklubb - Frya Leir
Dommer: Eva Gorska (PL)
Dommer valp rase: Christen Lang (NO)
Polarhiet's Soul O'White Dancer "Alicia"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
BEST IN SHOW
NJV-21 Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
unghundklasse
Excellent 1
CK
3 BHK
NJV-21 Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
unghundklasse
Excellent 2
CK
1 mai - Internasjonal utstilling - Norsk Kennel klubb - Ålesund
Dommer: Christen Lang (NO)
Polarhiet's Soul O'White Dancer "Alicia"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"
unghundklasse
Excellent 1
Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"
åpen klasse
Excellent 1
CK
3 BTK
CERT
NY NORSK UTSTILLINGSCHAMPION
30 april - Internasjonal utstilling - Norsk Kennel klubb - Ålesund
Dommer: Anne Livø Buvik (NO)
Polarhiet's Soul O'White Dancer "Alicia"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
BEST IN SHOW 2 valp
Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"
unghundklasse
Excellent 1
NJV-21 Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
unghundklasse
Excellent 1
CK
3 BTK
CERT
R.CACIB
Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"
åpen klasse
Excellent 1
CK
Oppdretterklasse
HP
24 april - Nasjonal utstilling - Sunndal Hundeklubb - Sunndalsøra
Dommer: Marianne Holmli (NO)
Polarhiet's Soul O'White Dancer "Alicia"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
BIG 2
Polarhiet's Joyful White Spirit "Alvin"
åpen klasse
very good
Polarhiet's Qanik Matoaka O'Ino "Salah"
unghundklasse
Excellent 2
Polarhiet's Ms.Faethusa O'Helios "Kalida"
åpen klasse
Excellent 1
CK
1 BTK
BIR
BIG 1
BEST IN SHOW 3
23 april - Nasjonal utstilling - Sunndal Hundeklubb - Sunndalsøra
Dommer: Gunnar Nymann (DK)
Polarhiet's Soul O'White Dancer "Alicia"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
BIG 1
BEST IN SHOW 3
NJV-21 Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
Juniorklassse
Excellent 1
Polarhiet's Joyful White Spirit "Alvin"
åpen klasse
Exclellent 1
CK
2 BHK
R.CERT
Polarhiet's One Crazy Party Girl "Kila"
unghundklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
R.CERT
Polarhiet's Ms.Faethusa O'Helios "Kalida"
åpen klasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CERT
BIM
26 februar - Samojed utstilling Norsk Polarhundklubb- Hornsjø
Dommer: Ayoe Hansen (DK)
NJV-21 Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
Juniorklassse
Excellent 1
CK
2 BHK
BIR/BIS JUNIOR
Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"
juniorklasse
Excellent 4
Polarhiet's Exclusive Arctic Dream "Betty"
åpen klasse
Excellent
NJV-17 N UCH Polarhiet's Zoetic Artemis "Zoe"
Championklasse
Excellent 2
CK