4 desember - valpeshow - Norsk Kennelklubb region Trøndelag - Ler
Dommer: Rune Tyvold
Whipped Cream's Party At Polarhiet "Benzo"
valp 6-9 mnd
HP
1 i klassen
2 BHK
Polarhiet's Rising Star "Balto"
valp 6-9 mnd
HP
2 i klassen
Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"
valp 6-9 mnd
HP
BIR
BIG 1
BEST IN SHOW 3
31 oktober - valpeshow - Norsk Spanielklubb - Trondheim
Dommer: Randi Juliussen (NO)
Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
BIG 2
24 oktober - valpeshow - Norsk Terrierklubb avd.Trøndelag - Malvik
Dommer: Bernt Ludvig Wilmann (NO)
Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
BIG 3
2 oktober - valpeshow - Trheim Trekk og Brukshundklubb - Sveberg
Dommer: Bjørge Christiansen (NO)
DomerBIS: Hilde Kvithyll (NO)
Whipped Cream's Party At Polarhiet "Benzo"
valp 4-6 mnd
HP
BIM
Polarhiet's Ride The Sky "Pi"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
BIG 1
BEST IN SHOW 4
26 september - Nasjonal utstillling - Oppdalsutstillingen 2021
Dommer: Anita Foley-Duggan (IRL)
Gruppe: Wera Hubenthal (NO)
BIS: Cathy Delmar (IRL)
Polarhiet's Running Free "Aroq"
valp 4-6 mnd
Nr 2 i klassen
Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"
valp 4-6 mnd
HP
BIM
Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"
juniorklasse
Excellent 1
CK
2 BHK
CERT
N UCH Matyella Clown Du Soleil "Baron"
championklasse
Excellent 1
CK
1 BHK
BIR
BIG 1
BEST IN SHOW
Polarhiet's Ms.Faethusa O'Helios "Kalida"
Excellent 1
CK
2 BTK
R.CERT
Polarhiet's Exclusive Arctic Dream "Betty"
åpen klasse
Excellent 1
CK
1BTK
CERT
BIM
N UCH NJV-17 Polarhiet's Zoetic Artemis "zoe"
championklasse
Excellent 1
CK
3 BTK
Polarhiet oppdrettergruppe
HP
R.BEST IN SHOW
25 september - Norsk Polarhundklubb avd.Midt Norge - Levanger
Dommer: Anne Indergaard (NO)
Polarhiet's Rising Star "Balto"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
BEST IN SHOW
Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"
valp 4-6 mnd
HP
2 BTK
Polarhiet's Ride The Sky "Pi"
valp 4-6 mnd
HP
3BTK
Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"
juniorklasse
Excellent 1
CK
4 BHK
R.CERT
BIM JUNIOR
Polarhiet's Joyful White Spirit "Alvin"
åpen klasse
Excellent 1
CK
3 BHK
CERT
N UCH Matyella Clown Du Soleil "Baron"
championklasse
Excellent 1
CK
1 BHK
BIR
BEST IN SHOW
Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
juniorklasse
Excellent 2
CK
Polarhiet's Ms.Faetusa O'Helios "Kalida"
unghundklasse
Excellent 2
CK
Polarhiet's Exclusive Arctic Dream "Betty"
åpen klasse
Excellent 1
CK
N UCH NJV-17 Zoetic Artemis "Zoe"
championklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"
veteranklasse
Excellent 2
Polarhiet oppdretterklasse
HP
BEST IN SHOW
19 september - Norsk Chow chow klubb - Ler
Dommer: Marianne Holmli (NO)
Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"
juniorklasse
Excellent 1
CK
1 BHK
CERT
BIM
Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"
unghundklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CERT
BIR
Polarhiet's New Dancer Of King "Lykke"
unghundklasse
Excellent 2
Polarhiet's Great N'Fancy Dancer "Nooki"
åpen klasse
Excellent 1
CK
2 BTK
R.CERT
N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"
veteranklasse
Excellent 1
BIR Veteran
Polarhiet Oppdretterklasse
HP
BIR
(Det var ingen finaler på utstilllingen)
29 august - Trøndelag Hundefestival - Selbu
Dommer: Lisbeth Campbell (NO)
Gruppedommer valp: Eli-Marie Klepp (NO)
Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
BEST I GRUPPEN 2
Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"
juniorklasse
Excellent 1
Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
juniorklasse
Excellent 2
Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
juniorklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CERT
BIR
Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"
unghundklasse
Excellent 1
28 august - Trøndelag Hundefestival - Selbu
Dommer: Rodi Hubenthal (NO)
Gruppedommer valp: Frank Christiansen (NO)
Polarhiet's Restless And Wild "Wilma"
valp 4-6 mnd
HP
BIR
BEST I GRUPPEN 2
Polarhiet's One Crazy White Star "Robin"
juniorklasse
Excellent 1
CK
1 BHK
CERT
BIR
Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
juniorklasse
Excellent 2
Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
juniorklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CERT
BIM
Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"
unghundklasse
Excellent 1
Polarhiet Oppdrettergruppe
HP
BIR
(stilte ikke i finalen)
21 august - Nordisk Utstilling - NKK Lillehammer
Dommer: Frank Christiansen (NO)
Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
juniorklasse
Excellent 1
NORSK JUNIORVINNER 2021
Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
juniorklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
R.CERT
R.NORDISK CERT
NORSK JUNIORVINNER 2021
N UCH Snowmist Dash Out For Money "Dasha"
championklasse
Excellent 1
CK
7 august - Internasjonal utstillling - NKK Fauske
Dommer: Arne Foss (NO)
Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
juniorklasse
Excellent 2
CK
Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"
unghundklasse
Excellent 1
CK
3 BTK
R.CERT
R.CACIB
N UCH Snowmist Dash Out For Money "Dasha"
championklasse
Excellent 1
CK
2 BTK
CACIB
11 juli - Nasjonal utstilling - Terrier klubben - Tresfjord
Dommer: Jari Partanen (NO)
Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
juniorklasse
Excellent 1
CK
1BHK
CERT
BIR
Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
juniorklasse
Excellent 2
CK
2 BTK
R.CERT
10 juli - Nasjonal utstilling - Vestnes Hundeklubb- Tresfjord
Dommer: Frank Christiansen (NO)
Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
juniorklasse
Excellent 1
CK
2BHK
CERT
Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
juniorklasse
Excellent 1
CK
1 BTK
CERT
BIM
4 juli - Internasjonal NKK -Leangen/Trondheim
Dommer: Eli-Marie Klepp (NO)
Polarhiet's Qanik Arctic Storm "Storm"
juniorklasse
Excellent 1
CK
1BHK
CERT
BIR
Polarhiet's Peace N'Miracle "Oscar"
juniorklassE
Excellent 3
Polarhiet's Mr. Aietes O'Helios "Iorek"
unghundklasse
VG
Polarhiet's Let The Party Begin "Aiko"
unghundklasse
VG
N UCH NV-20 Polarhiet's Born To Be A Hurricane "Kito"
championklasse
Excellent 1
CK
4 BHK
N UCH Matyella Clown Du Soleil "Baron"
championklasse
Excellent 3
Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
juniorklasse
Excellent 2
CK
Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"
unghundklasse
Excellent 2
CK
Polarhiet's Excellent Arctic Dream "Betty"
åpen klasse
Excellent 1
CK
Polarhiet's Hope For Love "Doaivva"
åpen klasse
Excellent 2
N UCH Snowmist Dash Out For Money "Dasha"
championklasse
Excellent 2
CK
N UCH First Party Girl Of Serako Maybtso "Ruby"
championklasse
Excellent 1
CK
3BTK
R.CACIB
Polarhiet Oppdretterklasse
HP
BIR
5 juni - Internasjonal NKK - Melsomvik/Sandefjord
Dommer: Elin Normannseth (NO)
Polarhiet's Ms. Faethusa O'Helios "Kalida"
juniorklasse
Excellent 1
CK
R.CERT
Polarhiet's Kickstart My Heart "Jippi"
åpen klasse
Excellent 1
CK
N UCH Snowmist Dash Out For Money "Dasha"
championklasse
Excellent 2
CK
3BTK
1 mai - valpeshow - Stiklestad camping Verdal
Dommer: Jari Partanen (NO)
Polarhiet's Qanik Hopi O'Ino "Hopi"
Valp 6-9 mnd
HP
1 BTK
BIR
BIG 3
Polarhiet's Qanik Alaska O'Ino "Alaka"
valp 6-9 mnd
HP
2 BTK